Karol Dzido

Katujemy.eu

Mega profesjonalna osoba, bardzo sympatyczna i doskonale adaptująca się do wymagań klientów. Za każdym razem kiedy był wykonywany styl na nasze forum, zawsze wiedzieliśmy, że będzie to poziom mistrzowski!

Arkadiusz P00F Czarnecki

Redskill.pl

Każdy mi odmawiał współpracy z Edytą ze względu na koszty, jednak ja w końcu postawiłem wszystko na jedną kartę i udało się. W dość krótkim czasie otrzymałem projekt, który był taki jaki sobie wymarzyłem. Ogółem współpraca z Edytą jest genialna i polecam każdemu wybrać właśnie ją. Kodowanie od Rafała (codebite.dev) także nie trwało długo 24 godziny i wszystko było gotowe. Serdecznie dziękuję za projekt!

Michał

CSwroclaw.pl

Szybka realizacja, miła obsługa, bardzo dobry kontakt z Panią grafik, polecam wszystkim poszukującym grafika, polecam!

Paweł Krajewski

MyTylkoGramy.com

Zlecenie wykonane bardzo szybko i profesjonalnie. Polecam!

Pacia Bruc

GreenHaze.pl

Bardzo dziękuję, za te świetnie wykonane prace. Został zrobiony kawał naprawdę dobrej roboty. Dogadywanie się odnośnie zleceń było szybkie i proste, a wszelkie poprawki były wykonywane dokładnie według zaleceń. Efekty końcowe są naprawdę zadowalające. Serdecznie polecam i w przyszłości planuję nadal korzystać z usług Pani Edyty.

Dominik Latański

AceGo.pl

Jeśli ktoś szuka profesjonalnego grafika, polecam panią Edyte. Bardzo staranne podejście do pracy z jej strony. Z góry określony termin planowanego ukończenia zlecenia, możliwość negocjacji również jest dużym plusem. Praca którą Pani dla mnie wykonała w 100% mnie zadowala, wszystko wykonane starannie, każda moja prośba czy też wskazówka została wzięta pod uwagę i wykonana.

Szymon Dawidziuk

Evilshot.eu

Zlecenia wykonane na najwyższym poziomie. Bardzo miła, dokładnie i bezproblemowo można omówić sprawy zamówionych projektów graficznych. Osoba doświadczona, która odbija od obecnych standardów. Jak najbardziej polecam.

Arek Tkaczyk

Pykownia.pl

Zlecenia wykonane perfekcyjnie i w ekspresowym tempie. Współpraca to czysta przyjomność. Gorąco polecam!

Adam Skwarek

Właściciel HostPlay.pl

Wirtualizacja, pomocna dłoń dla firm od strony graficznej czy projektu strony www jeżeli szukasz nietypowych rozwiązań znajdziesz je właśnie tutaj. Polecam tę osobę w 100%.

Kacper Wojciechowski

Playordie.eu

Szybka i fachowa realizacja dla PlayorDie.eu i nie tylko. Współtworzyłem z Edytą kilka projektów i zawsze wywiązywała się ze swoich obowiązków. Mogę na nią liczyć tak jak ona na mnie. Polecam serdecznie.

Adrian Jagiełło

Rianweb.pl

Jak najbardziej polecam współpracę z Edytą. Wykonała projekt mojego portfolio i jestem w 100% zadowolony. Kontakt z nią jest szybki, bezproblemowy i na wszelkie poprawki czekałem kilka godzin maks. dzień. Na pewno będę jeszcze współpracował i polecał innym :)